Értékesítés


Varga János
General manager (HU)
ügyvezető
 +36 30 609 6666
varga@konigin-trade.com


Luterán György
Sales manager
(D, GB, HU)
 +36 20 215 0970
 luteran@konigin-trade.com


Virág Imre

reprezentat firmá, Timisoara,
Timis Judetul (RO, HU)
 +40 722 256 849
 virag@yahoo.com


Sandor Szilveszter
reprezentant firmá, Chibed,
Mures Judetul (RO, HU)
 +40 723 256 975
 sandor_921@yahoo.com


Tibor Kasa
reprezentant firmá, Secele,
Brasov Judetul (RO, HU)
 +40 744 850 018
 tibi.kasa@yahoo.com


Karol Mészáros - Mede
Malý Lég 167, 930 37
Lehnice (SK, CZ, HU)
 +421 905 468 514 +421 907 158 888
 meszaros@konigin-trade.com


Albert Sebestyén
Comesso, Rimini (IT)
 +39 380 191 7256
 sebi@konigin-trade.com


Varga Bettina
Trade manager (HU)
kereskedelmi ügyintéző
 +36 20 465 6505
 bettina@konigin-trade.com


Robert Fodor
Prodajni zastupnik
(SLO, HR, BiH, SRB)
 +386 31 266 193, +36 70 360 2881
+381 65 565 5550
 fodor@konigin-trade.com


Damian Bucki
Sales Manager
(GB, PL)
 +36 30 306 2797
 damian@konigin-trade.com


Kontra Tímea
Seller (HU)
bolti eladó
 +36 68 410 666
 bolt@konigin-trade.com


Bernd Spanbalch (Der Wabenprofi)
Vertrieb in Deutschland
Heiligenwiesen 6. 70327 Stuttgart-Wangen
 +49 (0) 711 213-09866
+ 49 (0) 762 246-6115
 info@wabenprofi.de


Nadine Triphahn
Berufsimkerei zum Honigdieb
Vertrieb in Deutschland
Bäderstraße 6a, 18311 Ribnitz-Damgarten
 +49 (0) 3821 706737 / 41
 bestellung@vom-honigdieb.de

www.imkermarkt24.de

Kövess minket

Kapcsolat

Elérhetőségeink
Königin-Trade Kft.
Königin-Trade Kft.

5900 Orosháza Szentesi út 31.

Elérhetőségeink:
Bolt, üvegfoglalás: +36 68 410 666
Méhészeti gépek:+36 30 609 6666
Szállítás: +36 20 465 6505
Lézervágás: +36 70 345 9969

Megtekintés Google Térképen
Telefon
+36 68 410 666
Nyitvatartás
Hétfő-Péntek 9:00-17:00
Szombat: 9:00-12:00

Kapcsolatfelvételi űrlap
Königin-Trade Kft. - Az oldalt készítette: KEERIWEB.hu

© 2016 - 2018 Minden jog fenntartva.